Balneoterapie na atopický exzém CHICODERM Balnéothérapie pour Atopique

CHICODERM Balneoterapie na atropický exém

Balneoterapie (balnea – léčebná koupel) je jednou z nejstarších forem zevní terapie, využívající k léčbě přírodní zdroje. Její léčebné využití je známo již z období Orientu. Kožní lékařství využívá balneoterapii hlavně při léčbě chronických kožních onemocnění, jako je psoriáza a atopický ekzém.

Program péče o zdraví pokožky a terapie kožního ekzému CHICODERM je založen na sblížení tradiční medicíny a přírodní kosmetiky. Tento ucelený program kombinuje balneoterapii s následným intenzivním ošetřením prostřednictvím tělové masti a gelu, čímž zajišťuje ošetření, během kterého pronikají aktivní látky až do nejhlubších vrstev epidermis. Řada přípravků CHICODERM umožňuje korekci a prevenci suché a podrážděném pokožky, kožního ekzému, stárnutí pokožky stejně jako její celkové ošetření a stabilizaci.

Pravidelná koupel s použitím CHICODERM Balnéothérapie pour Atopique a následným promazáním pokožky přípravků CHICODERM pak napomůže mimo korekce kožních disfunkcí k tomu, aby se náš zákazník lépe cítil, lépe vypadal a měl více ze života. K tonizujícímu efektu již dojde během samotné koupele a současně premedikuje pokožku k intenzivnějšímu proniknutí posilujících látek až do nejhlubších vrstev pokožky prostřednictvím aplikace produktů ne korekci kožní disfunkce a atropického ekzému CHICODERM Creme pour Atopique a CHICODERM Gel Atopique.