Mast pro ošetření pokožky CHICODERM Gel Atopique

CHICODERM Gel na suchou a podrážněnou pokožku

Přípravek CHICODERM Gel Atopique vyrobený na rostlinné bázi je určen k ochraně a ošetřování pokožky. Zlepšuje a normalizuje její stav hydratací a tvorbou přirozeného ochranného filmu z lipidů, stejně jako podporuje korekce kožních dysfunkcí jako jsou suchá a podrážděná pokožka či pokožka postižená kožními ekzémy.

Intenzivní proces vodní bylinné extrakce pak díky vysokému podílu obsažené sušiny zajišťuje maximální zachování původního poměru aktivních látek obsažené v bylině a tyto svým vyváženým poměrem glykosidu intybin, pestré palety tříslovin, pryskyřice, slizů, terpénové hořčiny minerálních látek a inulinu podpořit celkový terapeutický a ochranný proces.

Hydratace, korekce a zvláčnění pokožky jsou dále podpořeny přítomných látek jako je urea a kyselina pantotenová. Gel doporučujeme používat samostatně a nebo v rámci uceleného programu CHICODERM k ošetření a prevenci opruzenin, podrážděné a suché pokožky a podpoře terapie kožních ekzému. Pravidelná aplikace CHICODERM Gel pak napomůže mimo korekce kožních dysfunkcí k tomu, aby se náš zákazník lépe cítil, lépe vypadal a měl více ze života.